Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. SDFL1005P1R0KTF
SDFL1005P1R0KTF
Part No.:
SDFL1005P1R0KTF
Manufacturer:
Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd.
Category:
Fixed Inductors
Package:
0402 (1005 Metric)
Datasheet:
SDFL1005P1R0KTF.pdf
Description:
FIXED IND 1UH 15MA 1 OHM SMD