Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. SDCL1608C82NJTDF
SDCL1608C82NJTDF
Part No.:
SDCL1608C82NJTDF
Package:
0603 (1608 Metric)
Datasheet:
SDCL1608C82NJTDF.pdf
Description:
FIXED IND 82NH 300MA 1 OHM SMD