Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. SDCL1005C82NJTDF
SDCL1005C82NJTDF
Part No.:
SDCL1005C82NJTDF
Datasheet:
SDCL1005C82NJTDF.pdf
Description:
FIXED IND 82NH 150MA 2.4 OHM SMD