Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. SDCL1005C82NHTDF
SDCL1005C82NHTDF
Part No.:
SDCL1005C82NHTDF
Package:
0402 (1005 Metric)
Datasheet:
SDCL1005C82NHTDF.pdf
Description:
FIXED IND 82NH 150MA 2.4 OHM SMD