Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. SDCL1005C68NJTDF
SDCL1005C68NJTDF
Part No.:
SDCL1005C68NJTDF
Datasheet:
SDCL1005C68NJTDF.pdf
Description:
FIXED IND 68NH 1.4OHM 180MA