Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. SDCL1005C68NHTDF
SDCL1005C68NHTDF
Part No.:
SDCL1005C68NHTDF
Datasheet:
SDCL1005C68NHTDF.pdf
Description:
FIXED IND 68NH 180MA 1.4 OHM SMD