Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. SDCL1005C56NHTDF
SDCL1005C56NHTDF
Part No.:
SDCL1005C56NHTDF
Datasheet:
SDCL1005C56NHTDF.pdf
Description:
FIXED IND 56NH 200MA 1.2 OHM SMD