Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. SDCL1005C47NJTDF
SDCL1005C47NJTDF
Part No.:
SDCL1005C47NJTDF
Datasheet:
SDCL1005C47NJTDF.pdf
Description:
FIXED IND 47NH 200MA 1.1 OHM SMD