Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. SDCL1005C47NHTDF
SDCL1005C47NHTDF
Part No.:
SDCL1005C47NHTDF
Datasheet:
SDCL1005C47NHTDF.pdf
Description:
FIXED IND 47NH 200MA 1.1 OHM SMD