Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. SDCL1005C43NHTDF
SDCL1005C43NHTDF
Part No.:
SDCL1005C43NHTDF
Datasheet:
SDCL1005C43NHTDF.pdf
Description:
FIXED IND 43NH 200MA 1.1 OHM SMD