Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. SDCL1005C39NJTDF
SDCL1005C39NJTDF
Part No.:
SDCL1005C39NJTDF
Package:
0402 (1005 Metric)
Datasheet:
SDCL1005C39NJTDF.pdf
Description:
FIXED IND 39NH 200MA 1 OHM SMD