Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. SDCL1005C39NHTDF
SDCL1005C39NHTDF
Part No.:
SDCL1005C39NHTDF
Manufacturer:
Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd.
Category:
Fixed Inductors
Package:
0402 (1005 Metric)
Datasheet:
SDCL1005C39NHTDF.pdf
Description:
FIXED IND 39NH 200MA 1 OHM SMD