Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. SDCL0603Q47NJT02B03
SDCL0603Q47NJT02B03
Part No.:
SDCL0603Q47NJT02B03
Datasheet:
SDCL0603Q47NJT02B03.pdf
Description:
FIXED IND 47NH 100MA 2.6 OHM SMD