Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. SDCL0603Q39NJT02B03
SDCL0603Q39NJT02B03
Part No.:
SDCL0603Q39NJT02B03
Datasheet:
SDCL0603Q39NJT02B03.pdf
Description:
FIXED IND 39NH 120MA 2.3 OHM SMD