Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. SDCL0603Q27NJT02B03
SDCL0603Q27NJT02B03
Part No.:
SDCL0603Q27NJT02B03
Manufacturer:
Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd.
Category:
Fixed Inductors
Package:
0201 (0603 Metric)
Datasheet:
SDCL0603Q27NJT02B03.pdf
Description:
FIXED IND 27NH 140MA 1.6 OHM SMD