Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. SDCL0603Q22NJT02B03
SDCL0603Q22NJT02B03
Part No.:
SDCL0603Q22NJT02B03
Package:
0201 (0603 Metric)
Datasheet:
SDCL0603Q22NJT02B03.pdf
Description:
FIXED IND 22NH 150MA 1.2 OHM SMD