Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. SDCL0402H20NHT01
SDCL0402H20NHT01
Part No.:
SDCL0402H20NHT01
Datasheet:
SDCL0402H20NHT01.pdf
Description:
FIXED IND 20NH 120MA 4.5 OHM SMD