Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. SDCL0402H18NHT01
SDCL0402H18NHT01
Part No.:
SDCL0402H18NHT01
Datasheet:
SDCL0402H18NHT01.pdf
Description:
FIXED IND 18NH 140MA 3.2 OHM SMD