Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. SDCL0402H16NJT01
SDCL0402H16NJT01
Part No.:
SDCL0402H16NJT01
Datasheet:
SDCL0402H16NJT01.pdf
Description:
FIXED IND 16NH 140MA 3.2 OHM SMD