Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. SDCL0402H16NHT01
SDCL0402H16NHT01
Part No.:
SDCL0402H16NHT01
Datasheet:
SDCL0402H16NHT01.pdf
Description:
FIXED IND 16NH 140MA 3.2 OHM SMD