Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. SDCL0402H15NJT01
SDCL0402H15NJT01
Part No.:
SDCL0402H15NJT01
Datasheet:
SDCL0402H15NJT01.pdf
Description:
FIXED IND 15NH 140MA 3 OHM SMD