Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. SDCL0402H15NHT01
SDCL0402H15NHT01
Part No.:
SDCL0402H15NHT01
Datasheet:
SDCL0402H15NHT01.pdf
Description:
FIXED IND 15NH 140MA 3 OHM SMD