Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. SDCL0402H13NJT01
SDCL0402H13NJT01
Part No.:
SDCL0402H13NJT01
Datasheet:
SDCL0402H13NJT01.pdf
Description:
FIXED IND 13NH 140MA 3 OHM SMD