Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. SDCL0402H13NHT01
SDCL0402H13NHT01
Part No.:
SDCL0402H13NHT01
Datasheet:
SDCL0402H13NHT01.pdf
Description:
FIXED IND 13NH 140MA 3 OHM SMD