Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. SDCL0402H12NJT01
SDCL0402H12NJT01
Part No.:
SDCL0402H12NJT01
Datasheet:
SDCL0402H12NJT01.pdf
Description:
FIXED IND 12NH 140MA 2.4 OHM SMD