Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. SDCL0402H11NJT01
SDCL0402H11NJT01
Part No.:
SDCL0402H11NJT01
Datasheet:
SDCL0402H11NJT01.pdf
Description:
FIXED IND 11NH 140MA 2.4 OHM SMD