Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. SDCL0402H11NHT01
SDCL0402H11NHT01
Part No.:
SDCL0402H11NHT01
Manufacturer:
Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd.
Category:
Fixed Inductors
Package:
01005 (0402 Metric)
Datasheet:
SDCL0402H11NHT01.pdf
Description:
FIXED IND 11NH 140MA 2.4 OHM SMD