Signal Transformer SCRH5D18-220
SCRH5D18-220
Part No.:
SCRH5D18-220
Manufacturer:
Signal Transformer
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
SCRH5D18-220.pdf
Description:
FIXED IND 22UH 1A 290 MOHM SMD