Signal Transformer SCRH5D18-180
SCRH5D18-180
Part No.:
SCRH5D18-180
Manufacturer:
Signal Transformer
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
SCRH5D18-180.pdf
Description:
FIXED IND 18UH 1.1A 210 MOHM SMD