Signal Transformer SCRH5D18-101
SCRH5D18-101
Part No.:
SCRH5D18-101
Manufacturer:
Signal Transformer
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
SCRH5D18-101.pdf
Description:
FIXED IND 100UH 500MA 1.2OHM SMD