Signal Transformer SC1210-221
SC1210-221
Part No.:
SC1210-221
Manufacturer:
Signal Transformer
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
SC1210-221.pdf
Description:
FIXED IND 220UH 150MA 10.92 OHM