Signal Transformer SC1210-101
SC1210-101
Part No.:
SC1210-101
Manufacturer:
Signal Transformer
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
SC1210-101.pdf
Description:
FIXED IND 100UH 220MA 4.55OHM SM