Signal Transformer SC104-100
SC104-100
Part No.:
SC104-100
Manufacturer:
Signal Transformer
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
SC104-100.pdf
Description:
FIXED IND 10UH 3.5A 53 MOHM SMD