Sumida America Components Inc. RCH895NP-680K
RCH895NP-680K
Part No.:
RCH895NP-680K
Manufacturer:
Sumida America Components Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Radial, Vertical Cylinder (Open)
Datasheet:
RCH895NP-680K.pdf
Description:
FIXED IND 68UH 810MA 140 MOHM TH