Bourns Inc. PM75-471K-RC
PM75-471K-RC
Part No.:
PM75-471K-RC
Manufacturer:
Bourns Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
PM75-471K-RC.pdf
Description:
FIXED IND 470UH 340MA 1.96OHM SM