Bourns Inc. PM75-391K-RC
PM75-391K-RC
Part No.:
PM75-391K-RC
Manufacturer:
Bourns Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
PM75-391K-RC.pdf
Description:
FIXED IND 390UH 360MA 1.77OHM SM