Pulse Electronics Power PF0580.222NLT
PF0580.222NLT
Part No.:
PF0580.222NLT
Manufacturer:
Pulse Electronics Power
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
PF0580.222NLT.pdf
Description:
FIXED IND 2.2UH 2.2A 49 MOHM SMD