Pulse Electronics Power PF0580.152NLT
PF0580.152NLT
Part No.:
PF0580.152NLT
Manufacturer:
Pulse Electronics Power
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
PF0580.152NLT.pdf
Description:
FIXED IND 1.5UH 2.7A 40 MOHM SMD