Pulse Electronics Power PF0580.103NLT
PF0580.103NLT
Part No.:
PF0580.103NLT
Manufacturer:
Pulse Electronics Power
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
PF0580.103NLT.pdf
Description:
FIXED IND 10UH 1.1A 132 MOHM SMD