Pulse Electronics Power PA5403.682NLT
PA5403.682NLT
Part No.:
PA5403.682NLT
Manufacturer:
Pulse Electronics Power
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
PA5403.682NLT.pdf
Description:
FIXED IND 6.8UH 2A 222 MOHM SMD