Pulse Electronics Power PA5403.152NLT
PA5403.152NLT
Part No.:
PA5403.152NLT
Manufacturer:
Pulse Electronics Power
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
PA5403.152NLT.pdf
Description:
FIXED IND 1.5UH 4A 44 MOHM SMD