Taiyo Yuden LSRNJ10145GL681MNY
LSRNJ10145GL681MNY
Part No.:
LSRNJ10145GL681MNY
Datasheet:
LSRNJ10145GL681MNY.pdf
Description:
FIXED IND 680UH 420MA 1.884 OHM