Taiyo Yuden LSRNJ10145GL471MNY
LSRNJ10145GL471MNY
Part No.:
LSRNJ10145GL471MNY
Datasheet:
LSRNJ10145GL471MNY.pdf
Description:
FIXED IND 470UH 520MA 1.236 OHM