Taiyo Yuden LSRNJ10145GL470MNY
LSRNJ10145GL470MNY
Part No.:
LSRNJ10145GL470MNY
Datasheet:
LSRNJ10145GL470MNY.pdf
Description:
FIXED IND 47UH 1.8A 120 MOHM SMD