Taiyo Yuden LSRNJ10145GL3R3NNY
LSRNJ10145GL3R3NNY
Part No.:
LSRNJ10145GL3R3NNY
Datasheet:
LSRNJ10145GL3R3NNY.pdf
Description:
FIXED IND 3.3UH 6.1A 12 MOHM SMD