Taiyo Yuden LSRNJ10145GL1R5NNY
LSRNJ10145GL1R5NNY
Part No.:
LSRNJ10145GL1R5NNY
Manufacturer:
Taiyo Yuden
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
LSRNJ10145GL1R5NNY.pdf
Description:
FIXED IND 1.5UH 7.99A 7.2OHM SMD