Taiyo Yuden LSRNJ10145GL1R0NNY
LSRNJ10145GL1R0NNY
Part No.:
LSRNJ10145GL1R0NNY
Datasheet:
LSRNJ10145GL1R0NNY.pdf
Description:
FIXED IND 1UH 8.9A 5.8 MOHM SMD