Taiyo Yuden LSRNJ10145GL150MNY
LSRNJ10145GL150MNY
Part No.:
LSRNJ10145GL150MNY
Manufacturer:
Taiyo Yuden
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
LSRNJ10145GL150MNY.pdf
Description:
FIXED IND 15UH 3A 45.6 MOHM SMD