Taiyo Yuden LSRNJ10145GL102MNY
LSRNJ10145GL102MNY
Part No.:
LSRNJ10145GL102MNY
Manufacturer:
Taiyo Yuden
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
LSRNJ10145GL102MNY.pdf
Description:
FIXED IND 1MH 320MA 3.096OHM SMD