Bourns Inc. LPA1020-250KL
LPA1020-250KL
Part No.:
LPA1020-250KL
Manufacturer:
Bourns Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Axial
Datasheet:
LPA1020-250KL.pdf
Description:
FIXED IND 25UH 2.5A 85 MOHM TH